Une présentatrice télé perd sa dent en plein direct (vidéo)

Une présentatrice télé perd sa dent en plein direct (vidéo)

Alors qu'elle présentait le journal télévisé, la journaliste a perdu une dent


Marichka Padalko a donné une véritable leçon de professionnalisme en plein direct ! Alors que la journaliste ukrainienne présentait le journal télévisé comme tous les jours, un incident s'est produit. 

Alors qu'elle énonçait les informations du jour, la présentatrice a subitement perdu une dent face aux caméras et aux milliers de téléspectateurs qui suivaient l'émission. 

Loins de perdre ses moyens, Marichka Padalko a gardé tout son sang froid en attrapant sa dent avant qu'elle ne tombe au sol et de continuer son discours sans se laisser perturber. La séquence a directement fait le tour des réseaux sociaux et suscité l'admiration des internautes face à la réaction exemplaire de la journaliste. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Нова "слава" прийшла звідки не чекали .... і підтримка теж????. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка???? на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, "ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби????". Ні, не щодня????. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати "іграшкою" навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося... Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і .... понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) - і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій???? Завтра вранці побачимось???? в @tsnua

Une publication partagée par Марічка Падалко (@marichkapadalko) le 15 Juil. 2020 à 8 :00 PDT